DYNACOAT RENKLERİ

RENK

Doğru rengi bulmak en büyük kararlılığımız​


Renk tutarlılığı, müşterilerinizi memnun etmenin ve iş tekrarını önlemenin anahtarıdır. Dynacoat ile AkzoNobel’in renk alanındaki global liderliğinden, gelişmiş teknolojisinden ve araçlarından yararlanabilirsiniz. Hassas renk eşleşmesi ekstra hız ve verimlilikle sağlanır. AkzoNobel’in çevik renk araçları, toplam döngü süresini kısaltarak ve hem renk ölçümünde hem de formül taramada iş gücü maliyetlerini azaltarak kârınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Colorvation: Dijital çağın gereği

AkzoNobel’in benzersiz Colorvation girişimi, boyahanelere çok yönlü dijital teknolojilerimizden en geniş kapsamda yararlanma olanağı tanıyor. Dijital bir sisteme geçiş yapmak isteyenler için kolay ve adım adım geçiş imkanı sunuyor. Colorvation, AkzoNobel’in gelişmiş renk ve araç özelliklerinden yararlanıyor. 

Renk ölçümü için Automatchic™

Profesyonel dijital renk eşleştirmesi, araç rengini doğrudan aracın üzerinden hızlı ve hassas şekilde ölçen bu kompakt, çok açılı, el tipi cihaz ile başlıyor. 

Renk tarama için MIXIT™

Bu güçlü bulut tabanlı sistem, en kolay ve en hızlı renk tarama aracını sunarak doğru formülü AkzoNobel’in iki milyondan fazla renk ve varyantın bulunduğu, her geçen gün büyüyen geniş veritabanında hızla buluyor.

Veriler alınıyor, lütfen bekleyin...