DYNACOAT MARKA YENİLEMESİ

HABERLER                                                                                                                     03/09/2019


Yepyeni bir yaklaşım


ISon yıllarda Dynacoat’un yaşadığı etkileyici büyümeyi kutlamak için bir marka yenilemesi programı uyguladık. Yenilenen markamız, Dynacoat’un farklılığını ve değerlerini daha güçlü bir şekilde yansıtmak amacıyla yepyeni bir görsel kimliğe, ses tonuna, renk paletine ve yazı tipine sahip. Yenilenen markamızı ambalajlarımızda ve promosyon malzemelerimizde görebilirsiniz. 

Önümüzdeki aylarda kitle iletişim araçları, ürün rafları, sosyal medya ve tamamen yeniden tasarlanarak daha net bir iletişim sağlamak amacıyla yeniden düzenlenen bu web sitesi gibi, varlık gösterdiğimiz her yerde bu yeni görünümle karşılaşacaksınız. Web işlevlerinde yapılan tüm geliştirmelere mobil cihazlardan da erişebilirsiniz. 


Dynacoat, kullanıcılara güven ve motivasyon duygusu veriyor. Bu duyguları marka çalışmalarımızda da canlandırmak istiyoruz. Yeni marka sloganımız ‘DYNACOAT GÜVENİLİR DEĞER’, boyahanelere verdiğimiz sözü özetliyor. 


Dynacoat ne ifade ediyor?


Yenilenen imajımız Dynacoat’un eksiksiz oto tamir boyaları sistemini diğer tüm markalardan farklı kılan nitelikleri ve yaklaşımları vurguluyor. Yeni marka imajı ayrıca Dynacoat markasının daha güçlü ve daha başarılı olmasında çok önemli bir rol oynayan bir mirasa, teknolojik liderliğe ve global kaynaklara sahip olan AkzoNobel ile daha da güçlü bir bağ kuruyor.   

Fark yaratan bir marka olan Dynacoat, benzersiz bir fiyat karşılığında rakipsiz ve cazip bir ürün paketi ve renk araçlarının yanı sıra verimli teknik destek ve pazarlama desteği hizmetleri sunuyor. Dynacoat, sadık ve büyümeyi sürdüren müşteri tabanı içinde önemli bir saygınlık ve güçlü bir güven kazandı. Müşteriler, AkzoNobel’in teknolojik liderliğinden yararlanan markanın sadeliğini, çevikliğini ve tutarlı kalitesini beğeniyle takip ediyor.

Asıl farklılıklar detaylarda gizli…

Yeni logomuz daha yeni ve modern bir his uyandırıyor ancak renk seçimleriyle Dynacoat ve AkzoNobel’in uzun yıllardır süregelen mirasını da sadakatle yansıtıyor. ‘Güç’ anlamına gelen ‘Dyna’ sözcüğü, logonun güçlü yatay konumu ve blok şekilleriyle birlikte markanın güçlü, enerjik ve sağlam imajını ifade ediyor.  

Etiketlerimiz ise, fark yaratan bir renk kodlama sistemiyle her ürün kategorisinin daha kolay ve daha hızlı tanımlanması için yeniden tasarlandı. Aynı karıştırma makinesinde kullanılan son kat ve bazkat ürünleri, kutuların üzerindeki renkler ve grafiklerle net bir şekilde ayırt edilebiliyor. 

Reklamlar, kitapçıklar, broşürler ve web içeriği dahil olmak üzere Dynacoat promosyon materyalleri, yenilenen markaya uygun şekilde yeni bir tasarıma sahip. Bu materyallerin çağdaş görünümü modern ve profesyonel Dynacoat markasını taşırken etkili, enerjik ve dürüst ses tonu da markanın değerlerini yansıtıyor. 

Bu materyaller boyahanenize enerji katmak, onu büyütmek ve geliştirmek için tasarlanan eksiksiz bir destek paketi kapsamında bir araya getirildi. Dijital platformlarımız aracılığıyla ürünler, işlemler, renk araçları ve diğer önemli konular hakkındaki teknik verilere, pratik tavsiyelere, yararlı ipuçlarına, sunumlara ve videolara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yerel pazarınızla ilgili kapsamlı bilgilere sahip olan Dynacoat bayilerimizin sunduğu destekten yararlanabilirsiniz.

Veriler alınıyor, lütfen bekleyin...